Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Colofon

Bazarow.com (Smartwave) is onderdeel van Mediabedrijf Daily Communications en is zusterbedrijf van Twin Media en Twin Digital. Wij zijn gevestigd in Zeist.

Klantenservice: klantenservice@bazarow.com / tel.nr. 085 303 2743

De klantenservice wordt verzorgd door Wristers Boekverkopers B.V. uit Utrecht

Retouradres boeken:
Hooghiemstraplein 32 / 3514 AX  Utrecht

Bazarow werkt nauw samen met www.deleesclubvanalles.nl. Informatie over (nieuwe) boeken zowel voor Bazarow en als De Leesclub van Alles alleen sturen naar: info@deleesclubvanalles.nl.

Team:

Directie Bazarow:
Roeland Dobbelaer: roeland@deleesclubvanalles.nl
Bas Hosmar

Ontwerp / vormgeving:
Pascal van Soest

Productiecoördinatie en marketing:
Yolinde Meijers en Roeland Dobbelaer

Techniek:
Lucien Plattel en Bas Hosmar

Redactie Bazarow
De redactie van Bazarow (Magazine) wordt gevormd door de redactie van De Leesclub van Alles

Hoofdredacteur / uitgever:

  • Roeland Dobbelaer: roeland@deleesclubvanalles.nl

Redacteuren:

  • Henk Vlaming (Thrillers): henk@deleesclubvanalles.nl
  • Sabine Bunschoten (stage): sabine@deleesclubvanalles.nl
  • Jan Koster (Literatuur vertaald): jan@deleesclubvanalles.nl
  • Jeanette van de Lindt (Kookboeken): www.kookboekennieuws.nl
  • Marjon Nooij (Kunst & Cultuur en Nederlandstalige Literatuur): marjon@deleesclubvanalles.nl
  • Nico Voskamp
  • Piet Halma (Filosofie & Religie): piet@deleesclubvanalles.nl
  • Daniël Klok (stage): daniel@deleesclubvanalles.nl
  • Rita Pontoring (Kinderboeken): rita@deleesclubvanalles.nl
  • Roeland Dobbelaer (Natuurwetenschappen & Techniek, Mens & Maatschappij, Geschiedenis): roeland@deleesclubvanalles.nl
  • Sanne Wortman (Young Adult, Science Fiction & Fantasy): sanne@deleesclubvanalles.nl
  • Willemijn Gigase (Science Fiction & Fantasy): willemijn@deleesclubvanalles.nl
  • Richtje Scholtmeijer (stage): richtje@deleesclubvanalles.nl

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden