Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Dying to Sin

Auteur(s): Stephen Booth
Taal: Niet gedefinieerd
Dying to Sin

Samenvatting

The supremely atmospheric new Peak District thriller from the award-winning author of }Scared To Live{, }The Dead Place{ and }One Last Breath{. Detectives Diane Fry and Ben Cooper investigate the deaths of 2 bodies found at an isolated farm, seemingly buried years apart. Will appeal to fans of Reginald Hill, Peter Robinson and Ian Rankin. 'Clever, intricate plot...' }Financial Times

Toon meer Toon minder
€ 19,95

Verwachte leverdatum: dinsdag 09 maart

Niet bestelbaar

Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007243440
Verschijningsdatum
januari 2008
Druk
1
Aantal pagina's
560 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
331: Detective
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden