Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Death at Dawn

A Liberty Lane Thriller

Auteur(s): Caro Peacock
Taal: Engels
Death at Dawn
Death at Dawn

Samenvatting

Duelling, derring-do, and dastardly deeds are all in a day's work for Liberty Lane: a new heroine for fans of Matthew Hawkwood and Sarah Waters's Victorian novels.

€ 13,95

Verwachte leverdatum: Onbekend

Niet bestelbaar

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007244171
Verschijningsdatum
januari 2008
Druk
1
Aantal pagina's
432 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
331: Detective
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden