Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Stranger

Auteur(s): Lackberg, Camilla
Taal: Niet gedefinieerd
The Stranger

Samenvatting

The 4th novel from the Swedish crime writer, which should appeal to fans of Steig Larsson and Jo Nesbo. Detective Patrik Hedstrom and his colleagues investigate a spate of seemingly inexplicable accidents, as a reality TV show is being shot in the town of Tanumshede. Lackberg has sold over 8 million books worldwide. 'Another top-class Scandinavian crime writer reaches the British market' }The Times

Toon meer Toon minder
€ 13,95

Verwachte leverdatum: dinsdag 09 maart


Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007253999
Verschijningsdatum
januari 2012
Druk
1
Aantal pagina's
384 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
331: Detective
Categorieën

Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden