Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Empire of Ivory

Auteur(s): Novik, Naomi
Taal: Niet gedefinieerd
Empire of Ivory

Samenvatting

Continuing Novik's stunning series of novels following the adventures of Captain William Laurence and his fighting dragon Temeraire. Combining fantasy and historical fiction, it will appeal to fans of Robin Hobb, Philip Pullman and C.S. Forrester

€ 14,95

Verwachte leverdatum: vrijdag 21 mei


Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007256747
Verschijningsdatum
januari 2008
Druk
1
Aantal pagina's
400 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
334: Fantasy
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden