Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Street Philosopher

Auteur(s): Matthew Plampin
Taal: Engels
The Street Philosopher

Samenvatting

An elegant, powerful novel, set in Victorian England, a time not so different from our own... perfect for fans of THE INTERPRETATION OF MURDER and THE SHADOW OF THE WIND

€ 20,95

Verwachte leverdatum: Onbekend

Niet bestelbaar

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007272440
Verschijningsdatum
januari 2009
Druk
1
Aantal pagina's
496 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
332: Thriller
Categorieën

Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden