Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

House of the Hanged

Auteur(s): Mark Mills
Taal: Engels
House of the Hanged
House of the Hanged

Samenvatting

From the No. 1 bestseller and author of Richard & Judy pick The Savage Garden: a riveting tale of passion and murder set on the French Riviera in the 1930s for fans of Carlos Ruiz Zafon and Jed Rubenfeld

€ 14,95

Verwachte leverdatum: donderdag 11 maart


Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007276912
Verschijningsdatum
januari 2011
Druk
1
Aantal pagina's
400 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
331: Detective
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden