Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Genesis Secret

Auteur(s): Tom Knox
Taal: Engels
The Genesis Secret
The Genesis Secret

Samenvatting

A gripping high-concept thriller for fans of Dan Brown and Sam Bourne.

€ 16,95

Verwachte leverdatum: woensdag 10 maart


Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007284146
Verschijningsdatum
januari 2009
Druk
1
Aantal pagina's
530 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
332: Thriller
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden