Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Kashmir Shawl

Auteur(s): Thomas, Rosie
Taal: Niet gedefinieerd
The Kashmir Shawl
The Kashmir Shawl

Samenvatting

A story of bravery, courage and love, which spans generations and moves from the stark beauty of the Welsh landscape to the Himalayas and Kashmir. From the author of }Iris & Ruby{, which sold more than 175,000 copies and won the RNA Novel of the year in 2007. Ideal for fans of Victoria Hislop, Kate Morton and Julia Gregson. 'A charmingly written book. Thomas's observations of the complexities of relationships, time and experience are presented with warmth and clarity.' }Herald Sun

Toon meer Toon minder
€ 13,95

Verwachte leverdatum: zaterdag 24 april


Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007285976
Verschijningsdatum
januari 2012
Druk
1
Aantal pagina's
512 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
340: Populaire fiction algemeen

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden