Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Noble Assassin

Auteur(s): Christie Dickason
Taal: Engels
The Noble Assassin

Samenvatting

A thrilling account of one of English history's most daring women, who risked everything in the dark days leading up to the Civil War. The perfect novel for fans of Suzannah Dunn and Phillipa Gregory.

€ 16,95

Verwachte leverdatum: Onbekend

Niet bestelbaar

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007289134
Verschijningsdatum
januari 2011
Druk
1
Aantal pagina's
400 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
342: Historische roman (populair)

Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden