Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Devil's Punchbowl

Auteur(s): Iles, Greg
Taal: Engels
The Devil's Punchbowl
The Devil's Punchbowl

Samenvatting

Prosecuting attorney Penn Cage moves back home to Natchez, Mississippi, and becomes mayor, determined to restore the town to its former glory. But Natchez has turned to gambling to bring in the tourists, and brutal crimes follow close behind. With a new jacket look to appeal to fans of John Grisham, Dan Brown and Clive Cussler

€ 19,95

Verwachte leverdatum: dinsdag 09 maart


Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007304844
Verschijningsdatum
januari 2009
Druk
1
Aantal pagina's
560 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
332: Thriller
Categorieën

Auteur
Uitgever
Harper Collins Publ. UK

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden