Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Rise of the Iron Moon

Auteur(s): Stephen Hunt
Taal: Engels
The Rise of the Iron Moon

Samenvatting

From the author of The Court of the Air and The Kingdom Beyond the Waves comes a thrilling new adventure set in the same Victorian-style world. Perfect for fans of Philip Pullman and Susanna Clarke.

€ 127,00

Verwachte leverdatum: vrijdag 12 maart


Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
ISBN
9780007312726
Verschijningsdatum
januari 1990
Druk
1
Aantal pagina's
pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
334: Fantasy
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden