Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Destined

Auteur(s): Pike, Aprilynne
Taal: Niet gedefinieerd
Destined
Destined

Samenvatting

The 4th book in the }Wings{ series of supernatural romance, which will appeal to fans of Stephenie Meyer, Laura Whitcomb and Karen Chance. Ages: 11

€ 11,95

Verwachte leverdatum: zaterdag 13 maart


Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007314393
Verschijningsdatum
januari 2012
Druk
1
Aantal pagina's
356 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
280: Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Categorieën

Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden