Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Marks of Cain

Auteur(s): Tom Knox
Taal: Engels
The Marks of Cain
The Marks of Cain

Samenvatting

The gripping new high-concept thriller from the author of The Genesis Secret, perfect for fans of Dan Brown and Sam Bourne.

€ 19,95

Verwachte leverdatum: Onbekend

Niet bestelbaar

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007342617
Verschijningsdatum
januari 2010
Druk
1
Aantal pagina's
448 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
332: Thriller
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden