Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Make

Auteur(s): Keane, Jessie
Taal: Niet gedefinieerd
The Make
The Make

Samenvatting

Murder, loyalty and vengeance collide in the gritty new East End novel from Jessie Keane. Perfect for fans of Martina Cole, Mandasue Heller or Lynda La Plante. Gracie Doyle has to leave her busy life running a Manchester casino, and return to London when her 2 estranged brothers are viciously attacked, and one of them is still missing

€ 16,95

Verwachte leverdatum: dinsdag 27 april


Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007349395
Verschijningsdatum
januari 2011
Druk
1
Aantal pagina's
464 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
332: Thriller
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden