Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Home for Christmas

Auteur(s): Annie Groves
Taal: Niet gedefinieerd
Home for Christmas

Samenvatting

A heart-warming, festive story of love and friendship in wartime, from the bestselling author of }Where The Heart Is{ and }London Belles{. With appeal to fans of Katie Flynn and Josephine Cox. Groves also writes under the name Penny Jordan

€ 14,95

Verwachte leverdatum: Onbekend

Niet bestelbaar

Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007361519
Verschijningsdatum
januari 2011
Druk
1
Aantal pagina's
336 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
345: Volkssprookjes, sagen en legenden

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden