Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Dead Secret

Auteur(s): McCarthy, Ava
Taal: Engels
Dead Secret

Samenvatting

A psychological suspense novel, from the author of the thrillers featuring Harry Martinez. With appeal to fans of John Grisham, Elizabeth Haynes and Gillian Flynn

€ 13,95

Verwachte leverdatum: Onbekend

Niet bestelbaar

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780007363919
Verschijningsdatum
januari 2016
Druk
1
Aantal pagina's
357 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
330: Spannende boeken algemeen
Categorieën

Auteur
Uitgever
Harper Collins Publ. UK

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden