Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Mother, Mother

Psychological Suspense for Fans of Room

Auteur(s): Koren Zailckas
Taal: Nederlands
Mother, Mother

Samenvatting

An electrifying debut novel about what happens when the one who should love you the most becomes your worst enemy. Sure to appeal to fans of GONE GIRL, WE NEED TO TALK ABOUT KEVIN and ROOM

€ 24,95

Verwachte leverdatum: Onbekend

Niet bestelbaar

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
ISBN
9780007547388
Verschijningsdatum
januari 2014
Druk
1
Aantal pagina's
364 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
340: Populaire fiction algemeen

Uitgever
HARPER COLLINS PUBLISHERS

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden