Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Tick Tock

The Gripping New Crime Thriller from the Million Copy Bestseller

Auteur(s): Sherratt, Mel
Taal: Niet gedefinieerd
Tick Tock

Samenvatting

A new crime thriller from a bestselling author who was previously self-published. With appeal for fans of Martina Cole, Lynda la Plante, Mandasue Heller and Elizabeth Haynes

€ 11,95

Verwachte leverdatum: zaterdag 06 maart


Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780008271077
Verschijningsdatum
januari 2019
Druk
1
Aantal pagina's
376 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
332: Thriller
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden