Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

If They Knew

The Latest Crime Thriller Book You Must Read in 2018

Auteur(s): Joanne Sefton
Taal: Niet gedefinieerd
If They Knew

Samenvatting

Barbara harbours a hidden past, but after her cancer diagnosis a stranger attempts to expose the nature of this past. Familial drama for fans of Lisa Jewell and Kerry Fisher

€ 13,95

Verwachte leverdatum: dinsdag 09 maart


Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780008294458
Verschijningsdatum
januari 2018
Druk
1
Aantal pagina's
400 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
332: Thriller
Categorieën

Auteur
Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden