Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

The Good Teacher

A Gripping Thriller from the Kindle Top Ten Bestselling Author of `the Perfect Neighbours'

Auteur(s): Rachel Sargeant
Taal: Niet gedefinieerd
The Good Teacher

Samenvatting

Some people deserve to be taught a lesson... A gripping and suspenseful thriller from the Top Ten Kindle bestselling author of The Perfect Neighbours. This riveting story about a murdered teacher is perfect for fans of THE COUPLE NEXT DOOR

€ 13,95

Verwachte leverdatum: zaterdag 13 maart


Taal
Niet gedefinieerd
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780008327231
Verschijningsdatum
januari 2019
Druk
1
Aantal pagina's
256 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
331: Detective
Categorieën

Uitgever
HarperCollins Publishers

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden