Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

Max Kowalski Didn't Mean It

Taal: Onbekend
Max Kowalski Didn't Mean It

Samenvatting

Magic and family collide in this fun read for fans of Frank Cottrell Boyce and Ross Welford, from author of }Whump!

€ 10,95

Verwachte leverdatum: dinsdag 01 december


Taal
Onbekend
Bindwijze
Paperback
ISBN
9780241351390
Verschijningsdatum
januari 2019
Druk
1
Aantal pagina's
256 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
280: Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Categorieën

Uitgever
Puffin

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen