Voor 23:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €17,50

Steun de boekensector

De nieuweling

Auteur(s): Taran Matharu
Taal: Nederlands
De nieuweling
De nieuweling
De nieuweling

Samenvatting

Eerste deel van de succesvolle Summoner-serie — voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon

Smidsleerling Fletcher ontdekt per ongeluk dat hij de zeldzame gave heeft om demonen te kunnen oproepen uit een andere wereld, hij is een summoner. Wanneer hij diezelfde nacht wordt beschuldigd van een misdaad, slaat hij op de vlucht. Samen met zijn demon Ignatius belandt hij op de Vocans Academie, waar alle jonge summoners uit het rijk hun talent zo goed mogelijk leren te gebruiken.
Alleen de beste studenten mogen uiteindelijk als strijdmagiërs meevechten in de oorlog tegen de orks. Onder de leerlingen bevinden zich de kinderen van machtige edelen, die meer ervaren zijn in het omgaan met hun demonen en zich ver boven Fletcher en de andere burgerleerlingen verheven voelen. Samen met zijn vrienden, de dwerg Othello en de elf Sylva, raakt Fletcher verzeild in een gevaarlijk machtsspel, dat een hoogtepunt bereikt als er aan het eind van het eerste jaar moet worden gestreden om een zetel in de Raad van de Koning. Het lot van een heel koninkrijk ligt in zijn handen.

‘De nieuweling is zoals een langzame omhelzing: bladzijde na bladzijde trekt het zich naar je toe om je uiteindelijk niet meer los te laten.’ Hebban.nl
‘Taran Matharu weet een nieuwe wereld te creëren die bijzonder en uniek aanvoelt. Hij sleurt je mee in een wereld vol met magie, demonen en politieke machtsspelletjes!’ Chicklit.nl
‘Een knaller van een boek waarin je het ene na het andere hoofdstuk verslindt tot onvermijdelijk het einde in zicht komt.’ Fantasywereld.nl

 Lees de hele Summoner-serie:
Summoner 1 - De nieuweling
Summoner 2 - De edele
Summoner 3 - De strijdmagiër
Prequel - De outcast
Handboek van een summoner

 

Toon meer Toon minder
€ 12,50

Verwachte leverdatum: dinsdag 30 november


Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
ISBN
9789000373239
Verschijningsdatum
juni 2020
Druk
6
Aantal pagina's
368 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
285: Fictie 15+
Thema's
  • Kinderen, tieners en onderwijs
  • Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
  • Kinderen / tieners: fictie: algemene fictie
Categorieën

Auteur
Uitgever
Van Goor

Vertaald door
Karin Breuker

Meer van deze serie

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden