Bazarow stopt per 25 mei als boekverkoper, maar gaat door als boekenplatform. Lees hier het nieuwsbericht !

Nick en Charlie ontmoeten elkaar…

Auteur(s): Alice Oseman
Taal: Nederlands
0.25/5
1 recensie
Nick en Charlie ontmoeten elkaar…
Nick en Charlie ontmoeten elkaar…
Nick en Charlie ontmoeten elkaar…

Recensie

Aantal recensies: 1

Recensie door: Demi Stein
5/5

Ontroerend en prachtig vormgegeven

[Recensie] In Heartstopper lezen we over Charlie. Charlie valt op jongens en loopt hiermee soms nog wel eens tegen dingen aan. Gelukkig wordt hij er in ieder geval niet meer mee gepest.

Nick is de rugbyster van school en hoort in de gangen wel eens iets over “de jongen die gedwongen uit de kast moest komen”, maar hij heeft zelf nog nooit met hem gepraat. Dan komt er echter het moment dat ze tijdens de les naast elkaar komen te zitten.

Het gevolg is een intieme vriendschap. Al begint Charlie toch stiekem wel gevoelens te krijgen voor Nick want hij is zó enorm leuk! Charlie denkt echter dat hij geen kans maakt bij Nick, hij is tenslotte een populaire jongen en rugbyster van hun school. Nick worstelt echter stiekem met zijn geaardheid en hoe closer deze twee jongens worden, hoe duidelijker het wordt dat Nick onverwachts toch ook gevoelens begint te krijgen voor Charlie.

Auteur
Alice Oseman is nog maar 17 jaar jong wanneer ze haar eerste contract binnenhaalt bij een uitgeverij. Ze is bekend geworden van haar Heartstopper graphic novels, maar schreef onder andere ook Radio Silence en I Was Born For This. Heartstopper 1 is nu voor het eerst in het Nederlands uitgegeven.

Voordat ik Heartstopper 1 in het Nederlands las, had ik deel 1-3 al in het Engels gelezen en was het voor mij al bekend dat ik verliefd ben op deze graphic novel serie.

Het is dan ook super mooi en gaaf om te zien dat het nu ook in het Nederlands uitgegeven wordt. Doordat het een graphic novel is zal het voor de doelgroep (Young Adults) ook aantrekkelijk zijn om te lezen. Het verhaal is momenteel ook erg belangrijk/actueel, waardoor het ook interessant is om te lezen. Daarbij zullen veel jongeren hier ook herkenning in kunnen vinden.

Het verhaal zelf is enorm hartverwarmend. Direct vanaf het begin steelt Charlie je hart en leef je enorm mee met hem. Maar ook Nick weet algauw je hart te stelen, door hoe hij zich gedraagt tegenover Charlie. Wanneer ze vrienden worden weet je eigenlijk al, dit kan alleen maar mooier worden. Dit verhaal is er dan ook één om verliefd op te worden.

De illustraties zijn daarnaast ook prachtig vormgegeven. Door de zachte kleuren die er gebruikt worden is het prettig om naar te kijken en het geheel geeft een hartverwarmend gevoel.

Aangezien ikzelf de boeken in het Engels dus al gelezen heb en persoonlijk zelf het meest benieuwd was naar de vertaling, kan ik dan nu ook zeggen, deze is geslaagd! Het verhaal komt bij mij hetzelfde over in het Nederlands als in het Engels en beide talen krijgen van mij dezelfde prachtige beoordeling.

Eerder verschenen op Meer Boeken Blog

Samenvatting

De serie waar je niet omheen kan: Heartstopper is hot! Nu te zien op NETFLIX Wereldwijd al meer dan een miljoen keer verkocht!Het afgelopen schooljaar was niet geweldig voor Charlie, maar hij wordt in ieder geval niet meer gepest. Nick, rugbyster van de school, heeft hier en daar wat gehoord over Charlie – de jongen die vorig jaar gedwongen uit de kast moest komen en een paar maanden werd gepest – maar hij heeft nog nooit met hem gepraat. Tot ze naast elkaar in de klas komen te zitten…Er ontstaat een warme en intieme vriendschap en al snel valt Charlie als een blok voor Nick, ook al weet hij dat hij geen enkele kans maakt. Maar Nick worstelt met zijn eigen gevoelens en hoe dichter de twee naar elkaar toe groeien hoe duidelijker het wordt dat liefde ontzettend onvoorspelbaar en verrassend is.Eerste deel van vijfdelige graphic novel-serie over het leven, de liefde en alles wat ertussenin gebeurtVoor fans van Becky Albertalli, Rainbow Rowell enCasey McQuistonDit LHBTQ+-liefdesverhaal is een waar internetfenomeen!Nu te zien op NETFLIX
‘Ronduit verrukkelijk. Lief, romantisch, vriendelijk. Prachtig tempo. Ik vond dit boek geweldig.’ Rainbow Rowell, auteur van Carry On‘De queer graphic novel waar we op de middelbare school naar snakten.’ Gay Times

Toon meer Toon minder
€ 15,00

Verwachte leverdatum: zaterdag 28 mei


Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
ISBN
9789000378807
Verschijningsdatum
augustus 2021
Druk
1
Aantal pagina's
288 pagina's
Illustraties
Ja
Nurcode
285: Fictie 15+
Thema's
  • Kinderen, tieners en onderwijs
  • Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
  • Kinderen / tieners: fictie: romantiek, liefde en relaties
Categorieën

Auteur
Uitgever
Van Goor

Vertaald door
Niels van Eekelen

Meer van deze serie

Service & contact

Heb je ons nodig? Onze klantenservice helpt je graag verder

Klantenservice

Gratis bezorging

vanaf € 17,50

Retourneren

retourneer je artikel

Op werkdagen voor 23:00 besteld

morgen in huis

Stevig verpakt

bezorgd door PostNL

Veilig en snel winkelen

Betaalmogelijkheden